ଭାରତୀୟ ସେନା ନିଯୁକ୍ତି 2021: ଅଷ୍ଟମ, ଦ୍ୱାଦଶ ପାସ୍ ଆବେଦନ, କୌଣସି ପରୀକ୍ଷା ନାହିଁ, ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବରଣୀ ପଢନ୍ତୁ

ଭାରତୀୟ ସେନା ଭାରତୀୟ ସେନା ଲଦାଖ ଜିଲ୍ଲାର ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ମି ନିଯୁକ୍ତି ରାଲି ପାଇଁ ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ମାଗିଛି। ଏଥିପାଇଁ ଭାରତୀୟ ସେନା ନିଯୁକ୍ତି ରାଲି 2021 ପଞ୍ଜୀକରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | ଭାରତୀୟ ସେନାରେ ଲେହ ଏବଂ କାର୍ଗିଲ ପାଇଁ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଭାରତୀୟ ସେନାର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ joinindianarmy.nic.in ପରିଦର୍ଶନ କରି ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ସେହି ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯେଉଁମାନେ 2020-21 ରେ ନିଜକୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରିସାରିଛନ୍ତି, କୋଭିଡ 19 କାରଣରୁ ପୂର୍ବ ବିଜ୍ଞପ୍ତି (ଭାରତୀୟ ସେନା ନିଯୁକ୍ତି ରାଲି 2021) ବାତିଲ ହୋଇଥିବାରୁ ପୁନର୍ବାର ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |

UT ର ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ 24 ଜୁନ୍ ରୁ 30 ଜୁନ୍ ମଧ୍ୟରେ ଆର୍ମି ହେଲିପ୍ୟାଡ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଆର୍ମି ନିଯୁକ୍ତି ରାଲି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ | ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ରାଲିର ସ୍ଥାନ ଏବଂ ତାରିଖ ଅସ୍ଥାୟୀ ଅଟେ | ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ ଇମେଲରେ ଆଡମିଟ୍ କାର୍ଡ ପଠାଯିବ | ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅଧୀନରେ ସୈନିକ ଜେନେରାଲ୍ ଡ୍ୟୁଟି (ସମସ୍ତ ବାହୁବଳୀ), ସୈନିକ ବୈଷୟିକ, ସୈନିକ କିରାଣୀ / ଷ୍ଟୋର କିପର ବୈଷୟିକ, ସୈନିକ ନର୍ସିଂ ସହାୟକ, ସୈନିକ ବ୍ୟବସାୟୀ , ଯେଉଁମାନେ ଇଛୁକ ସେମାନେ ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ

ଅଫିସିଆଲ ନୋଟିଫିକେସନ ଚେକ କରନ୍ତୁ

ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ

Official Website